Rappestad RK 2009-06-20 - 2009-06-21
EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 2009-06-24 

Klass 1 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
41 anmälda, 30 startande, 8 placerade
Tävlingsledare: Mats Hultberg
Hoppdomare: Marita Hjelm
Banbyggare: Helen Bizzotto
 
PlatsRyttareHästPremieFas IFas II
 UppfödareHärstamningFelTidFelTid
1Catharina TorstenssonVibeke   
 Åby RidklubbLucky Light - Democritos058,10027,70
2Susanne B KarlssonJameson   
 Heda RidklubbIrco Mena - Kilkullen Lad067,10029,80
3Emma AnderssonWadi   
 MantorpsryttarnaKrunch de Breve - Topas066,50029,90
4Anna OlssonLady M   
 Nykyrka RKIrco Mena - Furidant059,40426,80
5Ida PalomäkiLittle Chaggi   
 Boxholms RKDale Haze RC 57 - Värnebergs Orion RC 27062,10431,60
6Ida HjorthJust for Fun   
 Rappestad RKBis de la Mare - Randel Z064,50437,70
7Viktoria EdelborgBoccaccio   
 FolkungabygdenAcacio (ex Acagion) - Tullira Corncrake076,70441,50
8Jonas LindellCamelot   
 Nykyrka RKCortez - Maraton069,00448,10
 
9Carolina ÖsterbergClinga   
 Kinda RFRobin Z - Fanaan xx464,70  
10Ida HjorthLocino   
 Rappestad RKLocato - Romino465,90  
11Amanda JohanssonFantha   
 MantorpsryttarnaElectro - Alpen Fürst467,80  
12Emmy NybergElton   
 Valdemarsviks RKEmmerton (ex Raldolala) - Palermo468,20  
13Elin JohanssonTesoro   
 Kinda RidklubbBellini - Walör471,60  
14Caroline GustafssonMaximus   
 Boxholms RKMinotauros - Fredriksbergs Esa472,40  
15Kristin HjelmFirst of July   
 Kinda Ridklubbokänd - Swift478,00  
16Julia GrönåsCaballero   
 MantorpsryttarnaCavalier Royale - Uncle Walter479,20  
17Matilda PetterssonWatch Me   
 Hageby RidklubbPrince Thatch - World cup 111480,40  
18Ida RamströmAcina   
 Bjärka-Säby RFAcacio (ex Acagion) - Egerländer866,10  
19Jeanette AnderssonCampbell´s Royal   
 FolkungabygdenOkänd - Okänd867,90  
20Jennifer WressleDaikin van Sint Paulus   
 MantorpsryttarnaKashmir van Schuttershof - Concorde875,70  
21Fanny GentzGlen Deveron XX   
 Åtvidabergs RKmiami springs - reform1266,10  
22Nickie NilssonRiosha   
 Jönköpings FK 1283,40  
23Desirée LindbergSupreme   
 Norsholms RFCheval Sansibar - Labrador1283,80  
24Maria GustavssonPearl   
 NyckelryttarnaGoldmine xx1681,50  
25Sara LönnZabina del Mar   
 Bjärka-Säby RFRobin Z - Marramas2072,80  
26Fanny FäldtBenita II L (SWB)   
 Lycketorps RKRoyal - Columbus xx2298,60  
27Johanna ForsgrenRappell   
 Linköpings FKRegazzoni - BayardUte.   
27Johanna GreiffLiberty   
 Stjärnorps RKLibero H - NimmerdorUte.   
27Sofia DahlgrenHubert   
 Åkerbo R&KSViggen 177 - Heiden 132Utg.   
27Amina SiiraFantasie   
 NyckelryttarnaOkänd - FranciscoUte.